Võtke meiega ühendust

Lääne Teed OÜ

Võimalusel palume saata e-arve,

selle puudumisel aadressile: arved@lteed.ee

Pärnu kontor

Pärnumaa teehooldega seotud küsimused: hoole@lteed.ee

Saaremaa riigiteede hoolet puudutavates küsimustes pöörduda
Verstoni poole:  verston@verston.ee, +372 641 4484

Juhatuse liige

Jürgen Jõelaan

+372 516 5446

jyrgen@lteed.ee

Tehnikajuht

Talis Gilden

+372 5647 2680

talis@lteed.ee

Hooldejuht

Tõnis Pelapson

+372 5567 0579

tonis@yle.ee

Projektijuht

Indrek Rajamets

+372 551 5173

indrek@lteed.ee

Projektijuht
/karjäärid

Taavi Altmets

+372 503 5569

taavi@lteed.ee

Objektijuht

Kerot Kull

+372 5750 1199

kerot@lteed.ee

Projektiassistent

Kristi Pill

+372 5196 1292

kristi.pill@lteed.ee

Pärnu piirkonna teemeister

Kristo Toomsoo

+372 5858 9090

kristo@lteed.ee

Haapsalu linna teemeister

Konstantin Dutov

+372 504 6485

kostja@lteed.ee

Sekretär-juhiabi

Kristi Sadulsepp

+372 472 4780

kristi@lteed.ee

Raamatupidaja

Taimi Õunapuu

+372 472 4783

taimi@lteed.ee